UPEVNĚNÍ MOTORU [UPEVNĚNÍ PRAVÉHO MOTORU] OPEL ASTRA-H

UPEVNĚNÍ MOTORU <small><i>[UPEVNĚNÍ PRAVÉHO MOTORU]</i></small>
PNCKód součástiČíslo součásti GMTitulMnožství
2356 84 17813125637BLOK,TLUMENÍ,UPEVNĚNÍ PRAVÉHO MOTORU1
2420 05 17611103371ŠROUB,KROUT.,M10 X 82,PODPĚRA K MOTORU3
2556 84 15213189381OPĚRA,UPEVNĚNÍ MOTORU1
2656 84 05590539246DRŽÁK,UCHYCENÍ MOTORU1
276 82 9009223092ŠROUB,KROUT.,M10 X 55,S PODLOŽKOU,KONZOLA K PODPĚŘE3
2820 05 65911098691ŠROUB,TORX,M10 X 20,BLOK TLUMIČE NA PODBĚH KOLA3
2920 48 76211099661ŠROUB,VH,M12 X 65,BLOK TLUMIČŮ K DRŽÁKU2