POTRUBÍ NASÁVACÍ [Z18XER[2H0] BENZINOVÝ MOTOR] OPEL ZAFIRA-B

POTRUBÍ NASÁVACÍ <small><i>[Z18XER[2H0] BENZINOVÝ MOTOR]</i></small>
PNCKód součástiČíslo součásti GMTitulMnožství
158 50 14355353314POTRUBÍ ÚPLNÉ,NASÁVACÍ (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55563686 58 50 712)1
58 50 71255563686POTRUBÍ ÚPLNÉ,NASÁVACÍ (BEZ ČIDLA) (IDENT FR) (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55563685 8 50 274)1
18 50 27455563685POTRUBÍ ÚPLNÉ,NASÁVACÍ (S ČIDLEM) (IDENT FQ) (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55571532 8 50 270)1
8 50 27055571532POTRUBÍ ÚPLNÉ,NASÁVACÍ (S ČIDLEM) (IDENT SY)1
258 50 14255353313-POTRUBÍ NASÁVACÍ (NEDODÁVÁ SE - VÝMĚNNÝ DÍL NENÍ K DISPOZICI)1
38 49 53455557364-BLOK,ULOŽENÍ PRUŽNÉ,POTRUBÍ NASÁVACÍ1
458 17 30655353803-POTRUBÍ,ROZVÁDĚCÍ,SE VSTŘIKOVAČI1
48 15 20855571536-POTRUBÍ,ROZVÁDĚCÍ,SE VSTŘIKOVAČI1
558 17 30755353804--TRUBKA ROZVODU VSTŘIKOVACÍHO VENTILU (NEDODÁVÁ SE - VÝMĚNNÝ DÍL NENÍ K DISPOZICI)1
68 17 92390570951--PŘÍPONKA PÉROVÁ,VENTIL K ROZDĚLOVAČI4
758 17 42993185686--VENTIL PALIVA VSTŘIKOVACÍ ÚPLNÝ (VÝROBNÍ ČÍSLO 55353806)4
8X8 17 93793186346---SADA-TĚSNĚNÍ,VENTIL VSTŘIKOVÁNÍ PALIVA (O-KROUŽEK) (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55579266 8 17 050)4
920 00 01511092981-ŠROUB,TORX,M6 X 12,ROZVOD VSTŘIKOVÁNÍ PALIVA2
1058 07 48155354471-VENTIL,REGULACE ODPAŘOVÁNÍ PALIVA (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55562350 8 07 268)1
118 07 88793185733--TRUBKA S PŘÍSL.,REGULÁTOR ODPAŘ.PALIVA (VÝROBNÍ ČÍSLO 55354473)1
128 07 88555354475-DRŽÁK,VENTIL ODPAŘOVÁNÍ PALIVA1
1320 00 37593186338-ŠROUB,POTRUBÍ NASÁVACÍ4
14X58 50 34593185729-SADA TĚSN.VLOŽEK,ROZDĚLOVAČ K HLAVĚ VÁLCE1
1558 25 71893185730--TĚSNĚNÍ,KOMORA ŠKRTICÍ KLAPKY NA NASÁVACÍ POTRUBÍ (NEDODÁVÁ SE-POUŽÍT 55568253 8 25 641)1
1658 07 48293185739-VENTIL ZPĚTNÝ,POTRUBÍ NASÁVACÍ1
17X8 07 94193186339-SADA,VENTIL ZPĚTNÝ,S HADICÍ1
1812 38 39455563375-ČIDLO PODTLAKOVÉ,TLAK SACÍHO POTRUBÍ1
1958 50 71155561869-ŠROUBEK,ZÁTKA,M6 X 381
208 49 33155354999OPĚRA VÝFUKOVÉHO POTRUBÍ (VÝROBNÍ ČÍSLO 55574332)1
2120 05 01811101291ŠROUB,TORX,M6 X 10,OPĚRA K HLAVĚ VÁLCŮ1
2220 05 10411093961ŠROUB,TORX,M6 X 16,OPĚRA K HLAVĚ VÁLCŮ1
2320 02 61311097441ŠROUB,TORX,M8 X 35,NASÁVACÍ POTRUBÍ K HLAVĚ VÁLCŮ7