PEDAŁY I OSPRZĘT [UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW] OPEL INSIGNIA

PEDAŁY I OSPRZĘT <small><i>[UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW]</i></small>
PNCKod częściNumer części GMTytułIlość
15 60 13713228168PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO LEWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT CR) (NLS. - BRAK ZAMIENNIKA)1
25 60 14113272908PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO LEWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (IDENT DF)1
35 60 13413228166PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO LEWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT CP) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
45 60 14213272909PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO LEWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (IDENT DG) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
15 60 13813228169PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT CS) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
25 60 13913272906PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO PRAWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (IDENT DD) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
35 60 15313219222PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT CQ) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
45 60 14013272907PEDALIERA,ZESP.,HAMULEC,SPRZĘGŁO I PEDAŁ PRZYSP.,KOMPLET Z POMPĄ GŁÓWNĄ SPRZĘGŁA,KIEROWNICA PO PRAWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (IDENT DE) (JNS - UŻYĆ ELEMENTÓW SKŁADOWYCH)1
55 60 02613331946-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ1
55 60 05222771446-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ (JNS - STOSOWAĆ 22811016 5 60 055)1
55 60 24722969501-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU)1
55 60 02713331948-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ1
55 60 05322771448-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ (JNS - STOSOWAĆ 22811011 5 60 054)1
55 60 24622969500-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU)1
55 60 24422969494-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ1
55 60 24522969496-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ1
55 60 25122969497-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU)1
65 60 02513331945-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ (NLS.- USE 22969494 5 60 244)1
5 60 24422969494-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ1
65 60 02413331947-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO PRAWEJ (JNS - STOSOWAĆ 22771447 5 60 164)1
65 60 25022969495-PEDAŁ,ZESP.,HAMULEC I SPRZĘGŁO,KIEROWNICA PO LEWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU)1
762 39 85210366474-CZUJNIK,POŁOŻENIE,PEDAŁ HAMULCA (JNS - STOSOWAĆ 25889337 12 39 152)1
12 39 15225889337-CZUJNIK,POŁOŻENIE,PEDAŁ HAMULCA1
1120 05 47813281351--ŚRUBA,Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM,M6 X 12,MOCOWANIE CZUJNIKA1
9X12 39 46213286616-PRZEŁĄCZNIK,PEDAŁ SPRZĘGŁA (ZESTAW) (JNS - STOSOWAĆ 22670896 12 39 092, 13281351 20 05 478)1
20 05 47813281351--ŚRUBA,Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM,M6 X 12,MOCOWANIE CZUJNIKA1
1012 39 15325894753--CZUJNIK,POŁOŻENIE,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
128 48 03413237352-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO LEWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT DG)1
138 48 03713272900-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO LEWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (JNS - STOSOWAĆ 13237352 8 48 034)1
8 48 03413237352-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO LEWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT DG)1
148 42 03113281370-PODKŁADKA MIĘKKA,PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,KIEROWNICA PO LEWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU)1
128 48 03513237356-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT DH)1
138 48 03613272899-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO PRAWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU) (JNS - STOSOWAĆ 13237356 8 48 035)1
8 48 03513237356-PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,ZESP.,KIEROWNICA PO PRAWEJ (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU) (IDENT DH)1
158 42 03013281369-PODKŁADKA MIĘKKA,PEDAŁ PRZYSPIESZACZA,KIEROWNICA PO PRAWEJ (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU)1
1620 05 47913281365-ŚRUBA SPECJALNA,PEDAŁ PRZYSPIESZACZA1
175 60 13513281353-PODKŁADKA MIĘKKA,PEDAŁ HAMULCA (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU)1
185 60 14313281354-PODKŁADKA MIĘKKA,PEDAŁ HAMULCA (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU)1
195 58 28913281352-ZACISK,BLOKUJĄCY,PRĘT TŁOKA DO PEDAŁU HAMULCA1
205 60 13613281359-OKŁADZINA,PEDAŁ SPRZĘGŁA (POZA PEDAŁEM SPORTOWYM ZE STOPU)1
215 60 14513281360-OKŁADZINA,PEDAŁ SPRZĘGŁA (UŻYWANY ZE SPORTOWYM PEDAŁEM ZE STOPU)1
226 72 12713281358-SPRĘŻYNA,POWROTNA,ZESP.,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
226 72 03022813835-SPRĘŻYNA,POWROTNA,ZESP.,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
236 72 03322813836-SPRĘŻYNA,POWROTNA,ZESP.,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
236 72 12613281357-SPRĘŻYNA,POWROTNA,ZESP.,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
246 74 58413309210-ODBÓJ,OGRANICZNIK,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
246 74 95213281364-ODBÓJ,OGRANICZNIK,PEDAŁ SPRZĘGŁA1
2551 04 29113281350-IZOLACJA,MONTAŻ PEDAŁU,KIEROWNICA PO LEWEJ1
2651 04 29013281349-IZOLACJA,MONTAŻ PEDAŁU,KIEROWNICA PO PRAWEJ1
2820 00 67313285433WKRĘT,SZEŚCIOKĄTNY,M8 X 25.7,WSPORNIK PEDAŁU DO TABLICY ROZDZIELCZEJ4
291 32 95811514519NAKRĘTKA,SZEŚCIOKĄTNA,M8,WSPORNIK PEDAŁU DO PRZEGRODY PRZEDNIEJ,KIEROWNICA PO PRAWEJ4
301 20 9049116400KOŁEK POZYCJONUJĄCY1