WĘŻE I PRZEWODY (CIĄG DALSZY) [SILNIK WYSOKOPRĘŻNY Z19DTH[LRD]] OPEL VECTRA-C

WĘŻE I PRZEWODY (CIĄG DALSZY) <small><i>[SILNIK WYSOKOPRĘŻNY Z19DTH[LRD]]</i></small>
PNCKod częściNumer części GMTytułIlość
113 38 76393179122RURA,POMPA WODNA I OBUDOWA TERMOSTATU,ZASILANIE (JNS - STOSOWAĆ 55196452 13 38 336)1
13 38 33655196452RURA,POMPA WODNA I OBUDOWA TERMOSTATU,ZASILANIE (JNS - STOSOWAĆ 55563692 13 38 577)1
113 38 57755563692RURA,POMPA WODNA I OBUDOWA TERMOSTATU,ZASILANIE (JNS - STOSOWAĆ 55566009 13 38 289)1
13 38 28955566009RURA,POMPA WODNA I OBUDOWA TERMOSTATU,ZASILANIE1
263 02 60993180496-WĄŻ BOCZNIKUJĄCY,OBUDOWA TERMOSTATU (JNS - STOSOWAĆ 55563694 13 02 859) (NR PRODUKCYJNY 55190627)1
363 02 61093180497-WĄŻ BOCZNIKUJĄCY,OBUDOWA TERMOSTATU (NR PRODUKCYJNY 55190628)1
463 38 47893180498-USZCZELNIENIE,RURA DO SILNIKA (NR PRODUKCYJNY 12855182)1
413 38 98655566010-USZCZELNIENIE,RURA DO SILNIKA (NLS.- USE 55566106 13 38 298)1
556 50 44112855376-ZACISK,WĄŻ DO PRZEWODU CHŁODNICY OLEJU1
656 36 99455203150-ŚRUBA,M6 X 18,PRZEWÓD SZTYWNY WODNY DO SILNIKA (JNS - STOSOWAĆ 93177832 56 38 432)2
763 36 09513119222WĄŻ,WLOT CHŁODNICY,GÓRNY(-A,-E) (IDENT RK1)1
863 36 09413119223WĄŻ,WYLOT CHŁODNICY,DOLNY(-A,-E) (IDENT RH1)1
913 37 68813119231WĄŻ,CHŁODNICA DO ZBIORNIKA WODY (IDENT RL1)1
1013 37 68713119225WĄŻ,ODPOWIETRZANIA I NADMIAROWY,ZBIORNIK WYRÓWNAWCZY DO KORPUSU ZAWORU PRZEPUSTNICY (IDENT RN1)1
1118 18 58613119226WĄŻ,NAGRZEWNICA DO OBUDOWY TERMOSTATU (Z WYJĄTKIEM OGRZEWACZA POMOCNICZEGO I OGRZEWACZA POSTOJOWEGO)1
1213 37 69013119224WĄŻ,MOCUJĄCY GÓRNY ZBIORNIK CHŁODNICY DO SILNIKA1
136 56 17493178953ŁĄCZNIK,WĘŻYK, ODGAZOWYWANIE (NLS.- UŻYCIE 55574449) (NR PRODUKCYJNY 12855244)1
1463 36 11113156877RURA,ZBIORNIK WODY,WYLOT1
1513 37 76493182445PRZEWÓD,WĄŻ ODGAZOWYWANIA SILNIKA (NR PRODUKCYJNY 55194392)1
1613 37 70793179329-PRZEWÓD,PRZEWÓD ODGAZOWYWANIA DO SILNIKA (NR PRODUKCYJNY 55181261)1
2113 37 70893179330-WĘŻYK, ODGAZOWYWANIE,OBUDOWA TERMOSTATU (NR PRODUKCYJNY 55181262)1
2263 36 91093183255-ZACISK,WĄŻ ODPOWIETRZANIA (NR PRODUKCYJNY 12855247)1
1863 36 90793179327ZACISK,WĄŻ ODPOWIETRZANIA (NR PRODUKCYJNY 12855225)2
198 20 66493177692ZACISK,27 MM ID,WĄŻ ODPOWIETRZANIA SILNIKA (NR PRODUKCYJNY 12855161)AR
2063 37 23755206879PRZEWÓD,WĄŻ ODGAZOWYWANIA SILNIKA1
2413 37 69913156876WĄŻ,MOCUJĄCY GÓRNY ZBIORNIK CHŁODNICY DO SILNIKA,WYLOT1
256 07 7229128405WSPORNIK,WĄŻ,ZBIORNIK WODY1
2620 05 10411093961ŚRUBA, TORX,M6 X 16, PRZEWÓD WYLOTOWY ZBIORNIKA CHŁODNICY GÓRNEJ DO PRZEWODU WYLOTOWEGO SILNIKA1
2713 37 99993179333ŚRUBA,M6 X 14,PRZEWÓD ODGAZOWYWANIA3
2820 00 78312855329ŚRUBA,PRZEWÓD WYLOTOWY CHŁODNICY DO SILNIKA (KAISERSLAUTERN) (JNS - STOSOWAĆ 93181863 20 00 244)2
20 00 24493181863ŚRUBA,M6 X 50,PRZEWÓD WYLOTOWY CHŁODNICY DO SILNIKA (NR PRODUKCYJNY 12855207)2
2963 37 90013168804TAŚMA,MOCUJĄCA,WĄŻ ODPOWIETRZANIA CHŁODNICY (JNS - STOSOWAĆ 7593221 63 37 901)1
3019 48 52490001825SMAR,CIŚNIENIE,WĄŻ ZBIORNIKA WYRÓWNAWCZEGOAR
3220 94 91890530642ZACISK,WĄŻ,14 MM ŚR.WEW.,WĄŻ ZBIORNIKA WODY DO ZBIORNIKA WODY I KORPUSU ZAWORU PRZEPUSTNICY2
3520 94 01490572590ZACISK,WĄŻ,23 MM ŚR.WEW.,WĄŻ BOCZNIKUJĄCY SILNIKA DO PRZEWODU CHŁODZENIA WODY (NR PRODUKCYJNY 90572968)1
3620 94 93090572594ZACISK,27 MM ID,WĄŻ POWTORNY ZBIORNIKA WODY DO PRZEWODU2
3820 94 04813162312ZACISK,42.0 MM ŚR.WEW.,WĄŻ CHŁODNICY DO OBUDOWY TERMOSTATU2
3920 94 05493180491ZACISK,WĄŻ OBEJŚCIOWY TERMOSTATU (NR PRODUKCYJNY 12855184)1
4020 94 78793184658ZACISK,WĄŻ OBEJŚCIOWY TERMOSTATU1