RAMIĘ ZAWIESZENIA TYLNEGO [HATCHBACK,LIMUZYNA,KOMBI (F35,F68,F69)] OPEL VECTRA-C

RAMIĘ ZAWIESZENIA TYLNEGO <small><i>[HATCHBACK,LIMUZYNA,KOMBI (F35,F68,F69)]</i></small>
PNCKod częściNumer części GMTytułIlość
94 23 00424436246RAMIĘ STEROWNICZE,ZAWIESZENIE TYLNE,PRAWY(-A,-E)1
94 23 00324436245RAMIĘ STEROWNICZE,ZAWIESZENIE TYLNE,LEWY(-A,-E)1
104 23 31924452034TULEJA,TŁUMIĄCA,RAMIĘ STERUJĄCE2
1120 05 25613198720ŚRUBA,TYPU TORX,M12 X 80,RAMIĘ STERUJĄCE DO SPODU NADWOZIA8
1120 05 25413198721ŚRUBA,TYPU TORX,M12 X 110,RAMIĘ STERUJĄCE DO SPODU NADWOZIA8
194 23 96290576123NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA,M12,RAMIĘ STEROWANIA DO POPRZECZNICY (JNS - STOSOWAĆ 11094488 20 66 000) (NR PRODUKCYJNY 90539299)2
20 66 00011094488NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA,M12,RAMIĘ STEROWANIA DO POPRZECZNICY2
1220 66 25013248467NAKRĘTKA,SZEŚCIOKĄTNA,M12,WSPORNIK DO RAMIENIA STEROWANICZEGO2
134 23 00813105744RAMIĘ STEROWNICZE,GÓRA (JNS - STOSOWAĆ 13230274 4 23 035)2
4 23 03513230274RAMIĘ STEROWNICZE,GÓRA2
134 23 03313204115RAMIĘ STEROWNICZE,GÓRA (JNS - STOSOWAĆ 13230274 4 23 035)2
4 23 03513230274RAMIĘ STEROWNICZE,GÓRA2
2320 05 08111102421ŚRUBA,TYPU TORX,M14 X 110,RAMIĘ STERUJĄCE DO OSI TYLNEJ,DOLNY(-A,-E),DODATKOWY(-A,-E)2
1520 05 08211102431ŚRUBA,TYPU TORX,M12 X 80,RAMIĘ STERUJĄCE DO OSI TYLNEJ,GÓRNY(-A,-E)2
174 23 00124417090RAMIĘ STEROWNICZE,DÓŁ2
174 23 03413204109RAMIĘ STEROWNICZE,DÓŁ2
1820 05 08011102411ŚRUBA,TYPU TORX,M12 X 90,RAMIĘ STERUJĄCE DO OSI TYLNEJ,DOLNY(-A,-E)2
204 23 97024422973ŚRUBA I PODKŁADKA,M12 X 100,DRĄŻEK REAKCYJNY DO OSI TYLNEJ,DOLNY(-A,-E)2
214 23 97124428132PODKŁADKA,RAMIĘ STERUJĄCE DO POPRZECZNICY2
224 23 00224428548RAMIĘ STEROWNICZE,DÓŁ,DODATKOWY(-A,-E) (JNS - STOSOWAĆ 13204112 4 23 032 2 X)2
4 23 03213204112RAMIĘ STEROWNICZE,DÓŁ,DODATKOWY(-A,-E) (WYMIENIAĆ PARAMI)2
244 36 80213104418PODKŁADKA,RAMIĘ STERUJĄCE DO OSI TYLNEJ,DOLNY(-A,-E),DODATKOWY(-A,-E)2
2520 66 92911094506NAKRĘTKA,SZEŚCIOKĄTNA,M14,WAHACZ DO TYLNEJ OSI,DOLNY(-A,-E),DODATKOWY(-A,-E)2
204 23 96924422972ŚRUBA I PODKŁADKA,M12 X 85,RAMIĘ STERUJĄCE DO POPRZECZNICY2
264 23 52824402286WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,PRAWY(-A,-E) (JNS - STOSOWAĆ 13204452 4 23 037)1
4 23 03713204452WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,PRAWY(-A,-E)1
264 23 52724402285WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,LEWY(-A,-E) (JNS - STOSOWAĆ 13204451 4 23 036)1
4 23 03613204451WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,LEWY(-A,-E)1
264 23 53024406536WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,PRAWY(-A,-E) (JNS - STOSOWAĆ 13204450 4 23 038)1
4 23 03813204450WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,PRAWY(-A,-E)1
264 23 52924406535WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,LEWY(-A,-E) (JNS - STOSOWAĆ 13204449 4 23 039)1
4 23 03913204449WSPOPRNIK,RAMIĘ STEROWNICZE,LEWY(-A,-E)1
2720 02 02611102401ŚRUBA,Z ŁBEM SZEŚCIOKĄTNYM,M12 X 95,WSPORNIK DO RAMIENIA STEROWANICZEGO2
2920 92 20311086761WKŁAD,GWINTOWANY, M12 X 1.75 X 12,RAMIĘ STEROWNICZE OSI TYLNEJ,WSPORNIK (DO NAPRAW)AR
281 78 03890120285KOŁPAK,ZAŚLEPIAJĄCY,34 MM ŚREDN.,OTWÓR NA NAKRĘTKĘ UCHWYTU RAMIENIA STERUJĄCEGO (DO NAPRAW)AR
3015 10 18190542117MIESZANKA,BLOKUJĄCA,50 ML,RAMIĘ STEROWNICZE (DO NAPRAW)AR